Vytvoření sbírky

Slož se s kamarády na skvělé dárky

Když máš dobré přátele, můžeš si přát cokoliv a dostaneš to. Naše aplikace spojuje rodinu, kamarády, známé, spolužáky i kolegy, kteří si chtějí navzájem plnit přání. Tak začni – je to rychlé a jednoduché.

Vytvoř přání

3 kroky k vysněnému dárku

Vytvoř přání pro sebe nebo někoho blízkého.

Pozvi všechny, které znáš, ať taky přispějí.

Jakmile se peníze vyberou, může se slavit.

Co je Wowee?

Wowee je aplikace, která plní lidem přání. Malá, velká i největší. Sami jsme v životě dostali spoustu nepoužitelných dárků a rozhodli jsme se to změnit. Rádi bychom dostávali to, po čem opravdu toužíme. Wowee spojuje ty, kteří vědí, co chtějí, s těmi, kteří jim to chtějí dopřát.

Jak to funguje?

Jak to funguje?

Bezvadně, když máš okolo sebe skvělé lidi. A my víme, že máš. Hromadné financování je nejsnazší cestou k parádním dárkům. Kdysi pomohlo ke zrodu Národního divadla. A pomáhá dodnes. Třeba když se doma skládáte na dárek pro babičku, ve škole pro spolužáka a v práci pro kolegy. Stačí, když každý přihodí aspoň trošku, aby se celkově vybralo tolik, že je možné splnit velká i ještě větší přání.

Jak založit přání?

Rychle a snadno. Přihlas se přes Facebook, vytvoř přání a vyber, kdo dárek dostane. Můžeš to být ty, člen rodiny, kamarád, spolužák, známý nebo kolega z práce. Urči cílovou částku a přání potvrď. Jakmile přání vytvoříš, nezapomeň ho sdílet na sociálních sítích!

Co když se peníze nevyberou?

Dobu, kterou potřebuješ na vybrání cílové částky, určuješ ty. Určit můžeš i hodnotu příspěvku. Máš tak v rukou vše, co potřebuješ, aby se povedlo vybrat cílovou částku. Když to nevyjde, nedá se nic dělat.

Peníze si samozřejmě nenecháme – můžeš si za ně vybrat a koupit něco jiného, nebo je využít na jiné přání.